Soczewki na noc i dzień
Soczewki kontaktowe Dzień Noc. Sprawdź | Soczewy.pl

Soczewki na noc i dzień

Soczewki Night&Day – produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów

Soczewki kontaktowe typu Night&Day, jak sama nazwa wskazuje, mogą być noszone przez całą dobę, zarówno w dzień jak i w nocy. Jest to bardzo wygodne, gdyż idąc np. spać, nie trzeba wyjmować soczewek z oczu, a następnie, wraz z nastaniem dnia, ich z powrotem zakładać. Rozwiązanie to pozwala także użytkownikom na oszczędność pieniędzy, wynikającą z faktu, iż produkt ten posiada stosunkowo długi okres żywotności (przeważnie jest to miesiąc) oraz nie wymaga pielęgnacji (oczywiście oprócz oczyszczania trwającego nie więcej niż kilka minut dziennie) i przechowywania, co wyklucza konieczność zakupu płynów do pielęgnacji i sterylnych pojemniczków przeznaczonych do przechowywania soczewek kontaktowych np. w ciągu nocy.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że soczewki typu Night&Day to wyrób bardzo wysokiej jakości. Soczewka jest odpowiednio nawilżona i w optymalnym stopniu przepuszcza tlen do rogówki oka, zapewniając ochronę i bezpieczeństwo oczom przez cały czas jej użytkowania.

Soczewki kontaktowe typu Night&Day, na chwilą obecną znajdują się w ofercie handlowej kilku producentów. Na uwagę zasługuje jednak firma Alcon, która wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, wypuściła na rynek serię miesięcznych soczewek typu Night&Day, które wykonane są z fluorosilikonu i hydrożelu. Zestawienie obu tych tworzyw razem, zmniejsza ryzyko powstawania zanieczyszczeń i osadów na powierzchni soczewek kontaktowych, dzięki czemu ostrość widzenia zachowana jest przez długi czas, a komfort ich stosowania jest na bardzo wysokim poziomie.

Soczewki kontaktowe typu Night&Day - świetnym wyborem dla wielu

Soczewki kontaktowe typu Night&Day polecane są osobom, które chcą na zawsze zapomnieć o noszeniu tradycyjnych okularów korekcyjnych. Doskonale sprawdzą się u osób, które ze względu na swój zawód, pracują w nocy (np. pracownicy produkcyjni na 3 zmiany) lub pełnią dyżury nocne (np. lekarze, pielęgniarki, stróże itp.). Soczewki całodobowe są godne polecenia także pracownikom biurowym bądź innym osobom, wpatrującym się wiele godzin dziennie w monitor komputera.

Ponadto, tego typu soczewki, ze względu na fakt, iż ma się je 24 godziny na oczach, z pewnością będą ułatwieniem dla osób słabowidzących, szczególnie w ciemności np. podczas wyjścia do toalety lub kuchni. Świeżo upieczeni rodzice, szczególnie matki, które ze względu na pory nocnych karmień swoich dzieci, muszą wstawać i funkcjonować, nierzadko w półmroku, także dostrzegą walory soczewek typu Night&Day. Plusy wynikające z noszenia soczewek kontaktowych typu Night&Day zauważą również osoby podróżujące lub/i zabiegane, dla których konieczność systematycznej pielęgnacji i przechowywania „drugich par oczu” w higienicznych warunkach bywa kłopotliwa i czasochłonna.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Marka: Cooper Vision

Biofinity 3 szt.

Recenzje: 0

Biofinity 3 szt, to nowoczesne soczewki silikonowo-hydrożelowe o miesięcznym okresie użytkowania w trybie całodobowym (dzień i noc). Ich producentem jest znana firma Cooper Vision. Soczewki Biofinity to połączenie unikalnego, silikonowego materiału o nazwie Comfilcon A,...

Cena 41,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Cooper Vision

Biofinity 6 szt.

Recenzje: 4

Biofinity 6 szt, to nowoczesne soczewki silikonowo-hydrożelowe o miesięcznym okresie użytkowania w trybie całodobowym (dzień i noc). Ich producentem jest znana firma Cooper Vision. Soczewki Biofinity to połączenie unikalnego, silikonowego materiału o nazwie Comfilcon A,...

Cena 79,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Cooper Vision

Biofinity Multifocal 3 szt. typ D

Recenzje: 0

Soczewki Biofinity Multifocal D 3 szt, to soczewki wieloogniskowe, znajdujące się, na jednej z pozycji w ofercie firmy Cooper Vision. Ich głównym zadaniem jest korekta, pogarszającego się na skutek upływu czasu, wzroku (prezbiopia). Stosuje się je w systemie ciągłym, przez 30 dni i 30 nocy.

Cena 101,99 zł
Więcej
W magazynie