Soczewki kolorowe
Kolorowe soczewki kontaktowe z mocami i bez | Soczewy.pl

Soczewki kolorowe

Kolorowe soczewki kontaktowe – czyli do odważnych świat należy

Na przestrzeni ostatnich lat, na rynku wyrobów optycznych, pojawiły się innowacyjne, kolorowe soczewki kontaktowe. Jak sama nazwa wskazuje, w odróżnieniu od standardowych, przeźroczystych soczewek, są one zabarwione. Zakładając tego typu soczewkę, użytkownik w szybki i łatwy sposób, bez konieczności wychodzenia z domu oraz bezinwazyjnie, może nadać swojemu spojrzeniu głębię i wyrazistość, a tęczówce oka inny odcień.

Kolorowe soczewki kontaktowe wykonane są z wysokiej jakości miękkiego materiału. Producenci zadbali także o ich odpowiednie nawodnienie i elastyczność, co przekłada się na wysoki komfort ich użytkowania.

Kolorowe soczewki kontaktowe – krótka charakterystyka

Kolorowe soczewki kontaktowe oprócz wspomnianych wyżej walorów estetycznych, posiadają także właściwości korygujące wady wzroku, dlatego nosząc te soczewki, można cieszyć się zarówno z plusów wynikających ze zmiany swojego wyglądu, jak również dobrą ostrością widzenia.

Warto w tym miejscu także wspomnieć, iż kolorowe soczewki kontaktowe jako jedne z nielicznych, dostępnych w sprzedaży, posiadają moc „0” tzw. zerówki, co oznacza, iż mogą być również stosowane przez osoby niemające problemów ze wzrokiem.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, najwięksi producenci soczewek kontaktowych (  Johnson&Johnson, Alcon, Maxvue Vision), stworzyli szeroki wachlarz kolorów (począwszy od odcieni szarości, niebieskiego, zieleni, brązu, fioletu, a skończywszy na nietypowych, jak dla oczu barwach np. biały, żółty, pomarańczowy, czerwony itp.) w którym każdy może odnaleźć swój wymarzony odcień tęczówki, dopasować „oko” do ubioru czy nastroju lub po prostu dobrze się bawić, dokonując kolejnych zmian w swoim wyglądzie.

Ciekawą propozycją, skierowaną głównie do ludzi młodych i nie bojących się wyzwań są soczewki, na powierzchni których wytłoczono różnego rodzaju wzory (np. znak dolara, gwiazdka itp.). Nie wpływają one na jakość widzenia, a zakładając je można w prosty sposób wyróżnić się w tłumie lub/i zabłysnąć w towarzystwie.

Największą popularnością wśród użytkowników cieszą się jednodniowe soczewki tego typu, które najlepiej nadają się do prób w celu sprawdzenia czy dany odcień pasuje do wyglądu lub po prostu do wykorzystania w konkretny dzień np. dzień ślubu, wyjście na imprezę itp. W ofercie handlowej można znaleźć także kolorowe soczewki kontaktowe o dłuższym okresie użytkowania.

Dla kogo kolorowe soczewki kontaktowe?

Kolorowe soczewki kontaktowe (w tym także te wzorzyste) można stosować na co dzień, idealnie sprawdzą się one również na balach kostiumowych, dyskotekach, imprezach okolicznościowych takich jak np. ślub czy na specjalne okazje typu randka, wyjście na miasto z przyjaciółmi, sesja zdjęciowa.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Marka: Alcon

Freshlook ColorBlends 2 szt.

Recenzje: 0

FreshLook ColorBlends 2 szt, to soczewki kontaktowe zaprojektowane i wytworzone przez jednego z czołowych liderów branży optycznej – firmę Ciba Vision. FreshLook ColorBlends należą do kategorii soczewek kolorowych, a ich okres użytkowania wynosi jeden miesiąc........

Cena 65,88 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Alcon

Dailies FreshLook Illuminate Jet Black 10 szt.

Recenzje: 0

Charakterystyka FreshLook Illuminate 1-Day 10 szt, są soczewkami kolorowymi, wyprodukowanymi przez popularną firmę Ciba Vision. Ich okres użytkowania wynosi 1 dzień. Przesłanką do stworzenia FreshLook Illuminate 1-Day były oczekiwania i potrzeby użytkowników soczewek, pragnących, by ich oczy sprawiały wrażenie większych i bardziej wyrazistych.

Cena 50,98 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Alcon

Air Optix Colors 2 szt.

Recenzje: 0

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku szkieł kontaktowych firma Alcon wprowadziła do obrotu soczewki Air Optix Colors, których główną cechą charakterystyczną jest ich barwa. Soczewki Air Optix Colors nie tylko korygują wadę wzroku (krótkowzroczność), ale także, dzięki dostępności w formie tzw. „zerówek”....

Cena 75,98 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Alcon

FreshLook One Day 10 szt.

Recenzje: 0

Charakterystyka FreshLook One Day 10 szt, to jedna z propozycji soczewek kolorowych firmy Ciba Vision. Są to soczewki jednodniowe, wytworzone z miękkiego materiału o nazwie Nelfilcon A. Ich dużym plusem jest wysoki stopień uwodnienia kształtujący się na poziomie 69%, co zapewnia, że soczewka jest dobrze nawilżona i komfortowo się ją nosi.

Cena 48,97 zł
Więcej
W magazynie

Crazy Lens 2 szt.

Recenzje: 0

Crazy Lens – Szalone soczewki 2 szt, – to odważna propozycja firmy Maxvue Vision, skierowana do osób, które nie boją się zmian w swoim wyglądzie. Soczewki Crazy Lens to soczewki kolorowe, dostępne jedynie w formie tzw. „zerówek”. Producent oferuje szeroką paletę ciekawych barw i wzorów (np. zebra),...

Cena 49,99 zł
Więcej
W magazynie

Crazy Lens Glow 2 szt.

Recenzje: 0

Crazy Lens Glow 2 szt, to niepowtarzalny produkt, znajdujący się w ofercie firmy Maxvue Vision. Crazy Lens Glow wyróżniają się na tle innych soczewek kolorowych, tym że świecą w ultrafiolecie, co czyni je bardzo atrakcyjnymi i ciekawymi. Ich okres użytkowania wynosi 3 miesiące.

Cena 66,98 zł
Więcej
W magazynie

Crazy Lens RX 2 szt - z mocami

Recenzje: 0

Crazy Lens RX 2 szt,  to kwartalne, kolorowe soczewki wyprodukowane przez Maxvue Vision. Zostały wytworzone z materiału hydrożelowego o nazwie Terpolymer. Ich uwodnienie wynosi 45%, co zapewnia dostateczną ochronę rogówki oka. W ofercie producenta dostępny jest szeroki wachlarz kolorów.

Cena 49,99 zł
Więcej
W magazynie

Freshlook ColorBlends 2 szt. (Moc zerowa)

Recenzje: 0

FreshLook ColorBlends 2 szt. to soczewki kontaktowe zaprojektowane i wytworzone przez jednego z czołowych liderów branży optycznej – firmę Ciba Vision. FreshLook ColorBlends należą do kategorii soczewek kolorowych, a ich okres użytkowania wynosi jeden miesiąc........

Cena 73,60 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Alcon

Air Optix Colors 2 szt. (Moc zerowa)

Recenzje: 0

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku szkieł kontaktowych firma Alcon wprowadziła do obrotu soczewki Air Optix Colors, których główną cechą charakterystyczną jest ich barwa. Soczewki Air Optix Colors nie tylko korygują wadę wzroku (krótkowzroczność), ale także, dzięki dostępności w formie tzw. „zerówek”...

Cena 79,48 zł
Więcej
W magazynie

Marka:

FreshLook One Day 10 szt. (Moc zerowa)

Recenzje: 0

Charakterystyka FreshLook One Day 10 szt, to jedna z propozycji soczewek kolorowych firmy Ciba Vision. Są to soczewki jednodniowe, wytworzone z miękkiego materiału o nazwie Nelfilcon A. Ich dużym plusem jest wysoki stopień uwodnienia kształtujący się na poziomie 69%, co zapewnia, że soczewka jest dobrze nawilżona i komfortowo się ją nosi.

Cena 50,20 zł
Więcej
W magazynie