Biofinity
Soczewki kontaktowe Biofinity | Soczewy.pl

Biofinity

Opracowując formuły szkieł kontaktowych, producenci usiłują dostosować ich parametry do indywidualnych potrzeb użytkowników. Żeby soczewki mogły odpowiednio spełniać swoje funkcje, potrzebna jest współpraca specjalistów z różnych dziedzin nauki. Dobór odpowiednich materiałów do stworzenia idealnego produktu to wynik wielomiesięcznych, a nawet wieloletnich badań. Multidyscyplinarne zespoły pracujące pod szyldem firmy CooperVision opracowały wyjątkowe soczewki Biofinity spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Szkła kontaktowe Biofinity to sztandarowy produkt firmy CooperVision. Silikonowo-hydrożelowa nowoczesna i miękka soczewka III generacji stworzona z zastosowaniem przełomowej technologii materiałowej AQUAFORM, zapewnia doskonałe nawodnienie i dotlenienie oka. Brak dodatkowych powłok i środków zwilżających sprawia, że szkło kontaktowe jest jednorodne na całej swojej powierzchni i naturalnie oddycha. Biofinity to synonim komfortu – wyrób doskonale dopasowuje się do kształtu oka, a dzięki obłej budowie krawędzi niweluje wpływ soczewki na spojówkę. Biofinity plasują się obecnie na pierwszym miejscu wśród soczewek dostępnych na rynku. Szkła kontaktowe można nosić przez całą dobę nie zdejmując ich przez cały miesiąc.

Czy soczewki Biofinity są dla ciebie?

Produkt nadaje się doskonale dla osób wymagających ostrego widzenia przez większą część doby – sprawdza się zarówno przy krótko-, daleko-, jak i starowzroczności, a także astygmatyzmie. Polecany jest szczególnie osobom z wadami wzroku, które z różnych względów nie powinny stosować okularów korekcyjnych.

Biofinity to doskonały wybór dla osób:

  • z dużą wadą wzroku;
  • noszących soczewki 24 godziny na dobę;
  • pracujących ponad 10 godzin na dobę, w tym kierowców, których wzrok musi być doskonały dla zapewnienia jak największego bezpieczeństwa na drodze;
  • śpiących w soczewkach;
  • alergików.

 

Rodzaje soczewek Biofinity

Sferyczne i asferyczne soczewki Biofinity

·         Biofinity® – soczewki nowej generacji wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów zapewniających wysokie uwodnienie oraz przepuszczalność tlenową. Skutecznie hamują rozwój istniejącej wady wzroku, a także zapewniają ostre widzenia niezależnie od warunków. Produkt nadaje się do stosowania przez alergików.

·         Biofinity® XR – soczewki zaprojektowane z myślą o osobach cierpiących na krótko- oraz nadwzroczność gwarantują doskonałe widzenie w wysokiej rozdzielczości w każdych warunkach. Właściwy stopień nawilżenia oraz zaokrąglone krawędzie zapewniają komfort użytkowania przez cały okres ich noszenia. Oczy się nie męczą, nie swędzą ani nie wysychają.

·         Biofinity Energys – szkła kontaktowe nowej generacji o doskonałym stopniu uwodnienia oraz właściwą przepuszczalnością tlenową. Ich stosowanie zapewnia optymalne nawilżenie, dzięki czemu oczy nie wysychają i są wolne od podrażnień. Oryginalny kształt soczewki zapobiega tarciu o powiekę, co przyczynia się do redukcji występowania infekcji oraz podrażnień. Specjalnie zaprojektowany system stabilizujący utrzymuje soczewkę na miejscu, zapobiegając jej wypadaniu i podwijaniu.

Toryczne soczewki Biofinity

·         Biofinity® Toric – toryczne soczewki kontaktowe stworzone dla osób cierpiących na astygmatyzm pomagają efektywnie korygować istniejącą wadę wzroku. Stosowanie produktu zapewnia odpowiednie nawilżenie oka, a także doskonałe widzenie niezależnie od warunków. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu stabilizującego oraz innowacyjnego materiału soczewki nie powodują dyskomfortu podczas ich użytkowania.

·         Biofinity® Toric XR – soczewki toryczne idealne dla astygmatyków z poważnymi wadami wzroku. Zapewniają wysoki poziom nawilżenia oraz odpowiednie natlenienie oka. Osoby stosujące ten produkt potwierdzają doskonałą jakość widzenia bez szumów i refleksów w każdej sytuacji. Dodatkowym atutem jest system stabilizujący utrzymujący soczewkę na miejscu, dzięki czemu ograniczone jest do minimum ryzyko jej wypadnięcia lub podwinięcia.

Progresywne soczewki Biofinity

·         Biofinity® Multifocal – multifokalne soczewki nowej generacji przeznaczone dla osób powyżej 40. roku życia zmagających się ze starowzrocznością. Zastosowanie technologii Balanced Progressive umożliwia doskonałe i ostre widzenie przedmiotów znajdujących się zarówno blisko, jak i daleko. Co więcej, soczewki doskonale nawilżą oko, chroniąc je przed wysychaniem oraz niepożądanymi podrażnieniami.

 

W ofercie sklepu soczewy.pl znajdziesz najwyższej jakości miesięczne szkła kontaktowe Biofinity zaprojektowane przez firmę CooperVision.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Marka: Cooper Vision

Biofinity 6 szt.

Recenzje: 4

Biofinity 6 szt, to nowoczesne soczewki silikonowo-hydrożelowe o miesięcznym okresie użytkowania w trybie całodobowym (dzień i noc). Ich producentem jest znana firma Cooper Vision. Soczewki Biofinity to połączenie unikalnego, silikonowego materiału o nazwie Comfilcon A,...

Cena 91,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Cooper Vision

Biofinity 3 szt.

Recenzje: 0

Biofinity 3 szt, to nowoczesne soczewki silikonowo-hydrożelowe o miesięcznym okresie użytkowania w trybie całodobowym (dzień i noc). Ich producentem jest znana firma Cooper Vision. Soczewki Biofinity to połączenie unikalnego, silikonowego materiału o nazwie Comfilcon A,...

Cena 47,88 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Cooper Vision

Biofinity Toric 3 szt.

Recenzje: 2

Soczewki BiofinityToric 3 szt, to soczewki toryczne, wyprodukowane przez znaną na rynku soczewek kontaktowych firmę Cooper Vision. Ich okres użytkowania wynosi miesiąc, można je stosować w systemie ciągłym (dzień i noc).

Cena 63,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Cooper Vision

Biofinity Multifocal 3 szt. typ D

Recenzje: 0

Soczewki Biofinity Multifocal D 3 szt, to soczewki wieloogniskowe, znajdujące się, na jednej z pozycji w ofercie firmy Cooper Vision. Ich głównym zadaniem jest korekta, pogarszającego się na skutek upływu czasu, wzroku (prezbiopia). Stosuje się je w systemie ciągłym, przez 30 dni i 30 nocy.

Cena 112,99 zł
Więcej
W magazynie