Freshlook
Freshlook

Freshlook

Kolorowe szkła kontaktowe marki FreshLook, należącej do firmy Alcon, to idealny wybór dla chcących zmienić naturalną barwę swoich oczu – nadają się zarówno dla tych, którzy mają problemy ze wzrokiem, jak i dla osób zmagającymi się różnymi z wadami.

Materiał, z którego wykonane są soczewki FreshLook zapewnia doskonałe nawilżenie i utlenienie przez cały okres użytkowania soczewek. Dzięki zastosowaniu technologii LightStream szkłą kontaktowe mają wyjątkowo cienkie krawędzie, co przekłada się na wygodę, jak i łatwą aplikację. Nadają oku intensywny i naturalny kolor, chroniąć je jednocześnie przed wysuszeniem.

Czy soczewki FreshLook są dla ciebie?

W ofercie znajdują się soczewki o różnych barwach – można ich używać w celu całkowitej zmiany koloru oka lub podkreślenia jego naturalnego koloru. Produkt może być stosowany przez osoby z wadami wzroku, gdyż nadaje się także do korekcji wad wzroku. W sprzedaży dostępne są także tzw. zerówki, czyli szkła kontaktowe przeznaczone dla osób pragnących jedynie zmienić swoją barwę oka. 

Jakie są rodzaje soczewek FreshLook?

Ø  Jednodniowe soczewki FreshLook

·         Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black – kolorowe szkła kontaktowe chronią oczy przed infekcjami i wysychaniem, nadając im intensywny ciemny kolor. Dostępne w wersji zerowej, dla osób bez wad wzroku, a także w mocach ujemnych.

·         Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown – kolorowe szkła kontaktowe chronią oczy przed infekcjami i wysychaniem, nadając im intensywny jasny kolor. Dostępne w wersji zerowej, dla osób bez wad wzroku, a także w mocach ujemnych.

·         FreshLook® One Day – kolorowe szkła kontaktowe o cienkich krawędziach, przeznaczone dla osób pragnących zmienić naturalną barwę oka lub po prostu ją podkreślić. Dzięki odpowiedniemu poziomowi uwodnienia oczy pozostają nawilżone przez cały okres ich użytkowania. Dostępne w czterech kolorach.

Ø  Miesięczne soczewki FreshLook

·         FreshLook® ColorBlends – kolorowe szkła kontaktowe z filtrem UV do podkreślenia naturalnej barwy oczu dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach. Bardzo wygodne, wysoko uwodnione soczewki zapewniają oku odpowiednie nawilżenie przez cały czas ich noszenia. Produkt dostępny dla osób z wadami oraz bez wad wzroku w 12 kolorach.

·         FreshLook® Colors – kolorowe szkła kontaktowe nadające intensywny kolor oczom dostępne są w 12 kolorach. Dzięki wysokiemu poziomowi uwodnienia soczewki gwarantują odpowiednie nawilżenie. Polecane osobom rozpoczynającym noszenie soczewek. W ofercie także zerówki.

·         FreshLook® Dimensions – miesięczne szkła kontaktowe perfekcyjnie podkreślające naturalną barwę oczu, zaprojektowane dla osób o jasnej barwie oczu w trzech kolorach: Pacific Blue, Sea Green i Caribbean Aqua. Ich zdecydowanym atutem jest specjalny kształt krawędzi soczewki, dzięki któremu oko wydaje się większe. Dostępne zarówno dla osób z wadami, jak i bez wad wzroku.

 

W ofercie sklepu soczewy.pl znajdziesz najwyższej jakości kolorowe szkła kontaktowe FreshLook – produkt jednego z liderów rynku okulistycznego, firmę Alcon.

 

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Marka: Alcon

Freshlook ColorBlends 2 szt.

Recenzje: 0

FreshLook ColorBlends 2 szt, to soczewki kontaktowe zaprojektowane i wytworzone przez jednego z czołowych liderów branży optycznej – firmę Ciba Vision. FreshLook ColorBlends należą do kategorii soczewek kolorowych, a ich okres użytkowania wynosi jeden miesiąc........

Cena 65,88 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Alcon

Dailies FreshLook Illuminate Jet Black 10 szt.

Recenzje: 0

Charakterystyka FreshLook Illuminate 1-Day 10 szt, są soczewkami kolorowymi, wyprodukowanymi przez popularną firmę Ciba Vision. Ich okres użytkowania wynosi 1 dzień. Przesłanką do stworzenia FreshLook Illuminate 1-Day były oczekiwania i potrzeby użytkowników soczewek, pragnących, by ich oczy sprawiały wrażenie większych i bardziej wyrazistych.

Cena 50,98 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Alcon

FreshLook One Day 10 szt.

Recenzje: 0

Charakterystyka FreshLook One Day 10 szt, to jedna z propozycji soczewek kolorowych firmy Ciba Vision. Są to soczewki jednodniowe, wytworzone z miękkiego materiału o nazwie Nelfilcon A. Ich dużym plusem jest wysoki stopień uwodnienia kształtujący się na poziomie 69%, co zapewnia, że soczewka jest dobrze nawilżona i komfortowo się ją nosi.

Cena 48,97 zł
Więcej
W magazynie

Freshlook ColorBlends 2 szt. (Moc zerowa)

Recenzje: 0

FreshLook ColorBlends 2 szt. to soczewki kontaktowe zaprojektowane i wytworzone przez jednego z czołowych liderów branży optycznej – firmę Ciba Vision. FreshLook ColorBlends należą do kategorii soczewek kolorowych, a ich okres użytkowania wynosi jeden miesiąc........

Cena 73,60 zł
Więcej
W magazynie

Marka:

FreshLook One Day 10 szt. (Moc zerowa)

Recenzje: 0

Charakterystyka FreshLook One Day 10 szt, to jedna z propozycji soczewek kolorowych firmy Ciba Vision. Są to soczewki jednodniowe, wytworzone z miękkiego materiału o nazwie Nelfilcon A. Ich dużym plusem jest wysoki stopień uwodnienia kształtujący się na poziomie 69%, co zapewnia, że soczewka jest dobrze nawilżona i komfortowo się ją nosi.

Cena 50,20 zł
Więcej
W magazynie