Proclear
Proclear

Proclear

Osoby ceniące sobie komfort, a także pragnące skorygować wady wzroku coraz częściej sięgają po szkła kontaktowe. Ich odpowiedni dobór pozwala cieszyć się ostrym widzeniem, a nawet może cofać istniejące wady wzroku. Jednym z wiodących producentów soczewek na rynku jest firma CooperVision – właściciel marki Proclear.

Szkła kontaktowe marki Proclear spełniają zróżnicowane oczekiwania klientów. Dzięki zastosowaniu nowatorskiego rozwiązania PC Technology™ cząsteczki wody są przyciągane i zatrzymywane w soczewce, co w rezultacie prowadzi do stworzenia bariery ochronnej – imitującej substancje występujące na powierzchni komórek ludzkiego oka. Produkt doskonale zapobiega wysuszaniu się oczu, nawet podczas stosowania go przez 12 godzin.

To jedyne soczewki na rynku, które według Agencji Żywności i Leków (Food and Drug Administration) „mogą zapewnić większy komfort osobom odczuwającym lekki dyskomfort lub objawy związane z wysuszaniem oczu podczas noszenia szkieł kontaktowych”.

Czy soczewki Proclear są dla ciebie?

W bogatej ofercie szkieł kontaktowych Proclear znajdują się produkty o różnej mocy, zarówno dla krótko-, jak i dalekowidzów, a także osób cierpiących na astygmatyzm oraz starowzroczność. Zaleca się stosować je w przypadku problemów z nadmiernym wysuszaniem oczu, a także w razie konieczności ostrego widzenia bez przerwy przez cały dzień.

 Rodzaje soczewek Proclear

Ø  Sferyczne soczewki Proclear

  • Proclear 1 Day – jednodniowe szkła kontaktowe przeznaczone przede wszystkim dla osób skarżących się na nadmierne wysuszanie oczu. Ich asferyczna budowa zapewnia wyraźne i ostre widzenie przez cały czas ich użytkowania. Dzięki odpowiedniemu przepływowi tlenu oczy pozostają czyste i zdrowe.
  • Proclear Sphere – nowoczesne szkła kontaktowe do korekcji krótko- i dalekowzroczności zapewniają odpowiednie nawilżenie przez cały dzień, co przekłada się na wyjątkowy komfort ich noszenia.

Ø  Toryczne soczewki Proclear

·         Proclear Tailor-Made Toric – wysokiej jakości soczewki kontaktowe dla astygmatyków o udoskonalonej budowie, dzięki której idealnie dopasowują się do oka. Ich dodatkowym atutem jest wysokie uwodnienie – przez co utrzymują oczy nawilżone i świeże przez cały okres ich użytkowania. Zapewniają doskonałe widzenie, nawet w warunkach ograniczonego oświetlenia. W ofercie soczewki w szerokim zakresie mocy.

·         Proclear Toric – toryczne szkła kontaktowe dla astygmatyków, a także osoby cierpiące na kótko- i nadwzroczność. Ich skuteczność w utrzymaniu zdrowia oczu oraz zapewnieniu komfortu noszenia została potwierdzone przez lata obecności produktu na rynku. Soczewki doskonale niwelują uczucie suchych i swędzących oczu, utrzymując odpowiedni stopień nawilżenia przez cały okres ich noszenia. Mogą być stosowane przez 30 dni, pod warunkiem, że będą odpowiednio pielęgnowane i przechowywane w ciągu nocy.

·         Proclear Toric XR – toryczne szkła kontaktowe zaprojektowane dla astygmatyków utrzymują oko odpowiednio nawilżone przez cały dzień. Jest to idealne rozwiązanie dla osób zmagających się z problemem suchych oczu oraz pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach. W ofercie soczewki o różnych mocach i wartościach cylindra.

Ø  Progresywne soczewki Proclear

  • Proclear 1 day Multifocal – jednodniowe multifokalne szkła kontaktowe dla osób cierpiących na starowzroczność zapewniają doskonałe widzenie z każdej odległości. Dzięki zastosowaniu PC Technology™ soczewki pozostają odpowiednio nawilżone przez cały okres ich noszenia.
  • Proclear Multifocal – multifokalne szkła kontaktowe zaprojektowane dla osób po 40. roku życia zmagających się z problemem starowzroczności. Produkt zaprojektowany został w oparciu o nowoczesną technologię Balanced Progressive®, polegającą na połączeniu sferycznej i asferycznej konstrukcji soczewki oraz zastosowaniu odpowiedniej wielkości stref optycznych prowadząc tym samym do powstania dwóch rodzajów szkieł: dominującego (D) oraz niedominującego (N). Dzięki tej technologii soczewki poprawiają obuoczną ostrość widzenia z różnych odległości, jak i we wszystkich kierunkach.
  • Proclear Multifocal XR – multifokalne szkła kontaktowe przeznaczone dla osób poszukujących produktu o wysokim zakresie mocy.

Ø  Toryczne progresywne soczewki Proclear

·         Proclear Multifocal Toric – multifokalne szkła kontaktowe dla osób po 40. roku życia cierpiących na astygmatyzm. Doskonale dbają o odpowiednie nawilżenie oczu zapewniając komfort ich użytkowania przez cały okres noszenia.

 

W ofercie sklepu soczewy.pl znajdziesz najwyższej jakości szkła kontaktowe Proclear – markę stworzoną przez lidera na rynku, firmę CooperVision.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Marka: Cooper Vision

Proclear 1 Day 30 szt.

Recenzje: 0

Charakterystyka Proclear 1Day 30 szt, to wygodne soczewki kontaktowe, znajdujące się w ofercie popularnej firmy Cooper Vision. Są to soczewki codziennej wymiany, wykonane z miękkiego materiału o nazwie Omafilcon A........

Cena 54,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Cooper Vision

Proclear Sphere 6 szt.

Recenzje: 1

Proclear Sphere 6 szt, to sferyczne soczewki, których producentem jest firma Cooper Vision- jeden z głównych liderów na rynku szkieł kontaktowych. Są to soczewki o miesięcznym okresie użytkowania, przeznaczone do korekty krótkowzroczności i dalekowzroczności.......

Cena 55,98 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Cooper Vision

Proclear Sphere 3 szt.

Recenzje: 0

Proclear Sphere 3 szt, to sferyczne soczewki, których producentem jest firma Cooper Vision- jeden z głównych liderów na rynku szkieł kontaktowych. Są to soczewki o miesięcznym okresie użytkowania, przeznaczone do korekty krótkowzroczności i dalekowzroczności.......

Cena 38,98 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Cooper Vision

Proclear Multifocal 3 szt. typ N

Recenzje: 0

Proclear Multifocal typ N 3 szt, to wieloogniskowe soczewki kontaktowe, których producentem jest lider w branży optycznej – firma Cooper Vision. Ich zadaniem jest poprawa jakości i ostrości widzenia na wszystkie odległości (bliskie, dalekie oraz pośrednie),....

Cena 65,97 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Cooper Vision

Proclear Multifocal 3 szt. typ D

Recenzje: 0

Proclear Multifocal typ D 3 szt, to wieloogniskowe soczewki kontaktowe, których producentem jest lider w branży optycznej – firma Cooper Vision. Ich zadaniem jest poprawa jakości i ostrości widzenia na wszystkie odległości (bliskie, dalekie oraz pośrednie), szczególnie u osób,...

Cena 65,97 zł
Więcej
W magazynie