Dailies
Tanie soczewki kontaktowe | Soczewy.pl

Dailies

Przełomem w świecie okulistycznym okazało się wypuszczenie na rynek jednodniowych szkieł kontaktowych, które w przeciwieństwie do dotychczasowych produktów nie wymagają żadnej pielęgnacji. Wystarczają na cały dzień – w razie zgubienia jednej z soczewek, można otworzyć kolejny pojemnik i założyć brakujące szkło. Wśród producentów oferujących soczewki jednodniowe wyróżnia się firma Alcon, właściciel marki Dailies.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i otwartości na potrzeby klienta firma Alcon opracowała nowoczesne soczewki spełniające oczekiwania zgłaszane od lat przez użytkowników szkieł kontaktowych. Marka Dailies oferuje produkt z unikalnym systemem nawilżania aktywowanym mrugnięciem. Oko pozostaje świeże i nawilżone przez cały dzień.

Użytkownicy ceniący sobie wygodę wybierają soczewki jednodniowe, ponieważ nie wymagają one codziennej pielęgnacji. Pozwala to oszczędzić czas, a także ograniczyć wydatki na zakup dodatkowych płynów pielęgnujących. Produkt zapakowany jest w hermetyczne pojemniki, dzięki czemu pozostaje sterylnie czysty. Zdecydowaną zaletą szkieł kontaktowych Dailies jest również ich łatwa aplikacja. Wyjątkowa formuła produktu zapobiega gromadzeniu się osadów białkowych, zmniejszając jednocześnie ryzyko powstawania infekcji.

Czy soczewki Dailies są dla ciebie?

Szkła kontaktowe Dailies nadają się do użytku zarówno przez osoby krótko-, jak i dalekowidzące. Są wyjątkowo bezpieczne – nie powodują podrażnień ani reakcji alergicznych, dlatego w szczególności polecane są osobom:

  • rozpoczynającym użytkowanie soczewek (ze względu na wyjątkowo łatwą aplikację);
  • o wrażliwych oczach, a także alergikom;
  • prowadzącym aktywny tryb życia
  • po przebytych operacjach plastycznych lub zabiegach kosmetycznych;
  • którym z jakichś względów nie wskazane jest stosowanie okularów korekcyjnych;

Rodzaje soczewek Dailies

Sferyczne soczewki Dailies

·         DAILIES® AquaComfort Plus® – dzięki zastosowaniu nowoczesnego materiału Nelfilcon A produkt jest wyjątkowo elastyczny, przez co doskonale dopasowuje się do oka. Stosować go mogą zarówno osoby cierpiące na krótko-, jak i nadwzroczność a ponadto jest idealnym rozwiązaniem dla alergików. Doskonale korygują wady wzroku, zapewniając ostre widzenie przez cały okres ich noszenia. Dzięki zastosowaniu systemu potrójnego nawilżania oko pozostaje świeże przez cały dzień.

·         Dailies Total 1® – propozycja dla osób skarżących się na nadmierne wysuszanie oczu. Soczewki zapewniają odpowiednie nawodnienie oraz dotlenienie, co przekłada się na komfort ich noszenia.

Toryczne soczewki Dailies

·         Dailies® AquaComfort Plus® Toric – jednodniowe soczewki dedykowane osobom cierpiącym na astygmatyzm. To idealny wybór ceniących sobie komfort, a także tych, którzy dopiero zaczynają stosować szkła kontaktowe. Zaprojektowane w oparciu o Precision Curve® pozostają na właściwym miejscu przez cały dzień, przez co zapewniają widzenie bez szumów czy refleksów.

Progresywne soczewki Dailies

·         Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal – multifokalne soczewki jednodniowe zaprojektowane dla osób powyżej 40. roku życia cierpiących na starowzroczność. Bardzo wysoki stopień uwodnienia zapewnia odpowiednie nawilżenie, dzięki czemu oczy pozostają świeże i nie są narażone na podrażnienia czy wysuszanie. Soczewki łatwo się zakłada – są zatem doskonałym rozwiązaniem dla osób rozpoczynających stosowanie szkieł kontaktowym.

·         Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal – soczewki multifokalne o wysokim stopniu nawilżenia przeznaczone są przede wszystkim dla osób skarżących się na starowzroczność. Zapewniają doskonałe widzenie zarówno z daleka, jak i z bliska. Dzięki łatwej aplikacji nadają się dla osób rozpoczynających stosowanie soczewek.

W ofercie sklepu soczewy.pl znajdziesz najwyższej jakości soczewki jednodniowe Dailies, stworzone przez jednego ze światowych liderów producentów soczewek – firmę Alcon.

 

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Marka: Alcon

Dailies AquaComfort Plus 30 szt.

Recenzje: 0

Dailies Aqua Comfort Plus 30 szt, to sferyczne soczewki kontaktowe, służące do korygowania krótko i dalekowzroczności. Ich producentem jest Ciba Vision – popularna firma odnosząca sukcesy w branży optycznej. Dailies Aqua Comfort Plus są soczewkami jednodniowymi, wymagającymi codziennej wymiany........

Cena 61,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Alcon

Dailies AquaComfort Plus 90 szt.

Recenzje: 0

Dailies Aqua Comfort Plus 90 szt, to sferyczne soczewki kontaktowe, służące do korygowania krótko i dalekowzroczności. Ich producentem jest Ciba Vision – popularna firma odnosząca sukcesy w branży optycznej. Dailies Aqua Comfort Plus są soczewkami jednodniowymi, wymagającymi codziennej wymiany.......

Cena 170,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Alcon

Dailies AquaComfort Plus 180 szt.

Recenzje: 0

Dailies Aqua Comfort Plus 180 szt, to sferyczne soczewki kontaktowe, służące do korygowania krótko i dalekowzroczności. Ich producentem jest Ciba Vision – popularna firma odnosząca sukcesy w branży optycznej. Dailies Aqua Comfort Plus są soczewkami jednodniowymi, wymagającymi codziennej wymiany.......

Cena 331,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Alcon

Dailies AquaComfort Plus Toric 30 szt.

Recenzje: 0

Charakterystyka Dailies Aqua Comfort Plus Toric 30 szt, to jednodniowe soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie firmy Ciba Vision. Do ich produkcji wykorzystano miękki materiał Nelfilcon A. Soczewki Dailies Aqua Comfort Plus Toric posiadają: - uwodnienie na poziomie 6%; - system nawilżający, którego impulsem działania jest naturalny odruch mrugania;

Cena 82,97 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Alcon

Dailies AquaComfort Plus Toric 90 szt.

Recenzje: 0

Dailies Aqua Comfort Plus Toric 90 szt, to jednodniowe soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie firmy Ciba Vision. Do ich produkcji wykorzystano miękki materiał Nelfilcon A. Soczewki Dailies Aqua Comfort Plus Toric posiadają: - uwodnienie na poziomie 6%; - system nawilżający, którego impulsem działania jest naturalny odruch mrugania;

Cena 231,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Alcon

DAILIES TOTAL 1 30 szt.

Recenzje: 0

Charakterystyka Dailies Total 1 30 szt, to innowacyjne soczewki kontaktowe, znajdujące się w ofercie firmy Ciba Vision – jednego z liderów branży optycznej. Ich okres użytkowania to jeden dzień, co oznacza, że wymagają codziennej wymiany na nową. Soczewki Dailies Total 1 zawierają:

Cena 102,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Alcon

DAILIES TOTAL 1 90 szt.

Recenzje: 0

Dailies Total 1 90 szt, to innowacyjne soczewki kontaktowe, znajdujące się w ofercie firmy Ciba Vision – jednego z liderów branży optycznej. Ich okres użytkowania to jeden dzień, co oznacza, że wymagają codziennej wymiany na nową. Soczewki Dailies Total 1 zawierają:

Cena 300,99 zł
Więcej
W magazynie