Horien
Horien

Horien

Soczewki oraz akcesoria do ich pielęgnacji firmy Horien to oferta dla osób, które chcą zadbać o swoje oczy nie martwiąc się przy tym wygórowaną ceną. Producent działa na rynku okulistycznym od 1986 roku. Długoletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowany personel oraz zastosowanie nowoczesnych technologii sprawiają, że produkty firmy Horien zachowują doskonałą jakość przy stosunkowo niskiej cenie.

Hydrożelowe, miękkie soczewki firmy Horien doskonale dopasowują się do kształtu oka, dzięki czemu są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu. W ofercie dostępne są zarówno szkła kontaktowe jednodniowe, jak i miesięczne, przeznaczone do użytku dziennego (należy je zdejmować na noc). Cechą charakterystyczną soczewek Horien jest ich niebieskawe zabarwienie – nie zmienia ono koloru oka, zabieg ten został zastosowany w celu łatwiejszego zlokalizowania soczewki znajdującej się w pojemniku.

Produkcja szkieł kontaktowych odbywa się z wykorzystaniem technologii odlewania w formie, co pozwala na stworzenie idealnie ukształtowanego produktu o optymalnym kształcie. Wpływa to w znaczący sposób na komfort noszenia soczewek, ostrość widzenia, a przede wszystkim na cenę produktu. Co więcej, soczewki nie wymagają zbytniej pielęgnacji.

Płyny Horien zostały stworzone do pielęgnacji soczewek miękkich. Dzięki obecności substancji aktywnych doskonale czyszczą oraz odkażają powierzchnię szkieł zapewniając tym samym doskonały poziom nawilżenia.

Czy produkty Horien są dla ciebie?

To przede wszystkim doskonałe rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z soczewkami, gdyż łatwo się je zakłada, są delikatne i wygodne w noszeniu. Docenią je także oszczędni – są to produkty dobrej jakości, a ich cena nie jest wygórowana. Przeznaczone są zarówno dla krótko-, jak i dalekowidzów.

 

Rodzaje soczewek Horien:

Ø  Horien 1 Day Disposable – miękkie soczewki sferyczne przeznaczone dla krótko- i dalekowidzów. Wysoki stopień uwodnienia sprawia, że soczewki chronią przed wysychaniem oraz podrażnieniami. Ponadto są wyjątkowo odporne na osadzanie się zanieczyszczeń dzięki zastosowaniu nowoczesnego materiału Ocufilcon D. Produkt przeznaczony jest dla osób wygodnych, które nie mają czasu na jego codzienną pielęgnację i łatwo się go aplikuje. Soczewki z filtrem UV.

Ø  Horien Disposable – miesięczne soczewki przeznaczone do noszenia w trybie dziennym stworzone z nowoczesnego materiału Ocufilcon D zapewniającego doskonały poziom nawodnienia oraz przepuszczalności tlenu. Soczewki utrzymują oko odpowiednio nawilżone przez cały okres ich noszenia, doskonale trzymają się oka i nie powodują podrażnień.

Ø  Płyn Horien BestBalance – wydajny płyn przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich rodzajów soczewek. W jego składzie znalazły się m.in. takie substancje jak:

·         hypromeloza – chroniąca oczy przed wysuszeniem;

·         hialuronian sodu – o właściwościach nawilżających i przeciwzapalnych;

·         kwas borowy – posiadający zdolność redukowania obrzęków oraz stanów zapalnych skóry.

 

W ofercie sklepu soczewy.pl znajdziesz wysokiej jakości, ekonomiczne szkła kontaktowe oraz płyny pielęgnacyjne firmy Horien.

 

 

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Marka: Horien

Horien 1 Day Disposable 30 szt.

Recenzje: 0

Horien 1 Day Disposable 30 szt, to soczewki codziennej wymiany, służące do korekty krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Ich producentem jest firma Horien. Do ich wykonania użyto miękki materiał o nazwie Ocufilcon D. Stopień uwodnienia soczewki utrzymany jest na poziomie 55%, co oznacza, że jest ona wystarczająco nawilżona, a komfort jej...

Cena 60,98 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Horien

Horien Ultra Comfort 500 ml. - Szybka wysyłka 24h.

Recenzje: 0

Horien Ultra Comfort to przyjazny i bezpieczny dla oczu płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych., który skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, bakterie i osady powstające na powierzchni soczewki podczas jej noszenia. Używanie Horien Ultra Comfort zalecane jest użytkownikom miękkich soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku np. tygodniowych....

Cena 45,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Horien

Horien Disposable 3 szt.

Recenzje: 0

Horien Disposable 3 szt, to sferyczne soczewki kontaktowe, wyprodukowane przez firmę Horien. Ich okres użytkowania wynosi miesiąc. Przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym.

Cena 37,97 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Horien

Horien Ultra Comfort 360 ml - Szybka wysyłka 24h.

Recenzje: 0

Horien Ultra Comfort to przyjazny i bezpieczny dla oczu płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych., który skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, bakterie i osady powstające na powierzchni soczewki podczas jej noszenia. Używanie Horien Ultra Comfort zalecane jest użytkownikom miękkich soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku np. tygodniowych.

Cena 40,99 zł
Więcej
W magazynie