Aqua View (wcześniej SeeMore)
Komfortowe soczewki kontaktowe AquaView!

Aqua View (wcześniej SeeMore)

Stosowanie szkieł kontaktowych to dziś dla wielu osób codzienność. Odpowiedni dobór soczewek wpływa na dobre samopoczucie, komfort, a także pomaga w korekcji wad wzroku. Powszechnie cenioną i popularną marką soczewek jest SeeMore, posiadająca w swojej ofercie kilkanaście rodzajów szkieł kontaktowych, odpowiednio dopasowanych do potrzeb i preferencji użytkownika.

O wysokiej jakości szkieł kontaktowych SeeMore świadczy między innymi dobór nowoczesnych materiałów, z których są wykonane (np. Methafilcon A i Bioxifilcon B). Dzięki odpowiedniemu uwodnieniu można je nosić przez cały dzień, nie obawiając się wystąpienia syndromu oka biurowego. Co więcej, soczewki są idealne dla osób borykających się z problemem zespołu suchego oka, ponieważ zawierają hialuronian sodu charakteryzujący się wysoką lepkością i zmniejszający dolegliwości, takie jak pieczenie czy uczucie piasku pod powiekami. Kolejną ważną właściwością szkieł kontaktowych SeeMore jest wysoka przepuszczalność tlenu, dzięki czemu oko pozostaje odpowiednio nawilżone przez cały okres użytkowania. Asferyczna budowa soczewki zapewnia takie samo działanie na całej jej powierzchni, a także lepsze ogniskowanie promieni słonecznych, co wpływa na jakość i ostrość obrazu zarówno w jej centrum, jak i w obszarach peryferyjnych.

 

 Opis soczewek marki SeeMore

Zakładanie soczewek SeeMore jest wyjątkowo proste, gdyż to jedne z najcieńszych szkieł kontaktowych dostępnych na rynku. Ich noszenie nie sprawia dyskomfortu, są tak wygodne, że można wręcz zapomnieć o ich obecności. W ofercie dostępne są zarówno produkty bezbarwne, jak i różnokolorowe. Wszystkie natomiast posiadają filtry UV, chroniące przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UVA (85%) i UVB (40%).

Czy soczewki SeeMore są dla ciebie?

SeeMore to idealne rozwiązanie dla osób zmagających się z zespołem suchego oka oraz skarżących się na szybkie przemęczanie oczu. Szkła kontaktowe SeeMore mogą być noszone zarówno przez krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków, jak i osoby bez żadnych wad wzroku, chcące jedynie zmienić swój naturalny kolor oczu. W naszej ofercie znajdziecie soczewki jednodniowe oraz miesięczne.

Rodzaje soczewek SeeMore

Ø  SeeMore Daily – produkt jednodniowy, nadający się do noszenia przez kilkanaście godzin dziennie, nie wymaga pielęgnacji;

Ø  SeeMore Monthly – sferyczne soczewki do stosowania miesięcznego, do korekcji krótko- i dalekowzroczności;

Ø  SeeMore Toric – soczewki miesięczne przeznaczone do stosowania w ciągu dnia, do korekcji astygmatyzmu;

Ø  SeeMore Colors – soczewki miesięczne, korygujące wady wzroku. Dostępne w siedmiu kolorach.

 

W ofercie sklepu soczewy.pl znajdziesz najwyższej jakości szkła kontaktowe SeeMore, których formuła oparta jest na najnowszych rozwiązaniach technologicznych.

 

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji