AquaView Moist 6 szt. (wcześniej SeeMore Monthly)

Soczewki AquaView Moist 6 szt. (wcześniej SeeMore Monthly) to sferyczne soczewki kontaktowe stworzone z myślą o korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności.

W związku z opóźnieniami dostaw od producenta Cooper Vision, niektóre moce soczewek mogą zostać wysłane z opóźnieniem. Przed złożeniem zamówienia można sprawdzić dostępność danej mocy pod adresem: kontakt@soczewy.pl
Moc
59,99 zł
Brutto
Ilość

Polecane

Clean Active aqua 500 ml

Recenzje: 5

Clean Active aqua 500 ml, to płyn przeznaczony do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych, w tym także nowoczesnych silikonowo-hydrożelowych. W swoim składzie zawiera hialuronian sodu – naturalny składnik gałki ocznej, który nawilża soczewkę, oraz substancje odpowiedzialne za usuwanie osadów białkowych.

Cena 39,99 zł
Więcej
W magazynie
Opis

Soczewki AquaView Moist to sferyczne soczewki kontaktowe stworzone z myślą o korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności.

Charakterystyka soczewek AquaView Moist:

Są to bardzo komfortowe soczewki sferyczne miesięcznej wymiany. Materiał, z którego zostały stworzone to Methafilcon A. Doskonale współgra on z wysokim stopniem uwodnienia soczewki (55%) sprawiając, że soczewki AquaView Moist są komfortowe w noszeniu od pierwszego założenia, aż do ostatniego dnia używania. Wykorzystanie w soczewce hialuronianu sodu zwiększa uczucie komfortu i sprawia, że mogą sięgać po nie także osoby zmagające się z tzw. "suchością oka".

Co więcej, soczewki cechuje wysoka przepuszczalność tlenu, dzięki której rogówka oka jest znakomicie dotleniona, a oczy są wolne od uczucia dyskomfortu pojawiającego się czasem przy noszeniu soczewek.

Zastosowanie w soczewkach AquaView Moist asferycznej budowy znacznie poprawiło ostrość widzenia, dzięki czemu jakość obrazu jest znacznie lepsza niż w przypadku tradycyjnych soczewek sferycznych.

Soczewki AquaView Moist są bardzo cienkie, dzięki czemu ich zakładanie i zdejmowanie jest niezwykle proste, a komfort stosowania najwyższy, bowiem soczewki są niewyczuwalne na oku.

Soczewki wyposażono w filtry UV chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UVA oraz UVB.

Dla kogo soczewki AquaView Moist?

Są to soczewki miesięcznej wymiany przeznaczone dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. Polecane są szczególnie osobom, które z powodu "suchego oka" rezygnują z noszenia szkieł kontaktowych.

Soczewki dostępne są także w mniejszych opakowaniach - AquaView Moist 1 szt. oraz AquaView Moist 3 szt.

Pielęgnacja soczewek:

Soczewki AquaView Moist wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny czyszcząco-dezynfekujące z linii Clean Active dostępne w naszej ofercie.

Szczegóły produktu

Opis

Tryb noszenia
Dzienny i ciągły
Sztuk w opakowaniu:
6 szt.
Moc:
od -20.00 do +12.00
Średnica
14.2
Materiał
Bioxyfilcon B
Stopień uwodnienia
55%
Dostępność:
24h - 48h.
Opinie
Oceń 

Opinia

Korzystam z tych soczewek już 2 lata i jestem zadowolona, są tanie i nie odstępują jakością od popularnych produktów markowych.

Oceń 

Michał

Soczewki mocno nawodnione, idealne na moje oko.

Oceń 

Opinia produktu.

Po pierwszych dwóch dnia adaptacji jestem zadowolona z jakości soczewek, są dobrym zamiennikiem drogich marek.

Oceń 

Opinia

Dość dobre soczewki w przystępnej cenie.

Napisz swoją opinię

Clean Active aqua 500 ml

AquaView Moist 6 szt. (wcześniej SeeMore Monthly)

Soczewki AquaView Moist 6 szt. (wcześniej SeeMore Monthly) to sferyczne soczewki kontaktowe stworzone z myślą o korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności.

Napisz swoją opinię
6 innych produktów w tej samej kategorii: