AquaView Toric 6 szt.

AquaView Toric 6 szt. (wcześniej SeeMore Toric)

Soczewki AquaView Toricto astygmatyczne soczewki kontaktowe przeznaczone do miesięcznego stosowania w trybie dziennym.

W związku z opóźnieniami dostaw od producenta Cooper Vision, niektóre moce soczewek mogą zostać wysłane z opóźnieniem. Przed złożeniem zamówienia można sprawdzić dostępność danej mocy pod adresem: kontakt@soczewy.pl
Moc
Cylinder
99,99 zł
Brutto
Ilość

Opis

Soczewki AquaView Toric (wcześniej SeeMore Toric) to astygmatyczne soczewki kontaktowe przeznaczone do miesięcznego stosowania w trybie dziennym.

Charakterystyka soczewek AquaView Toric:

Są to soczewki kontaktowe miesięcznej wymiany przeznaczone dla astygmatyków.

Wykonane zostały z materiału Hioxifilcon A, który wraz z wysokim stopniem uwodnienia soczewki sięgającym 55% sprawia, że noszenie soczewek AquaView Toric jest niezwykle komfortowe od pierwszego, aż do ostatniego dnia noszenia.

Soczewki AquaView Toric dzięki High Definition Vision gwarantują najwyższą jakość widzenia na wszystkie odległości, pogłębiają ostrość widzenia oraz sprawiają, że widziany obraz jest jaśniejszy.

Soczewki AquaView Toric jako soczewki toryczne muszą być stabilne oku, by zapewniać ich użytkownikowi jak najlepsze i najbardziej wyraźne widzenie. Prism Ballasted Design chroni soczewki przed przekręcaniem się na oku oraz pozwala na błyskawiczne dopasowanie się do oka indywidualnego pacjenta.

Soczewki posiadają jasnoniebieskie zabarwienie, które ułatwia zakładanie i zdejmowanie soczewki. Bez przeszkód mogą więc sięgać po nie również początkujący użytkownicy soczewek kontaktowych.

Dla kogo soczewki AquaView Toric?

Są to soczewki stworzone z myślą o osobach, które zmagają się z astygmatyzmem. Rekomendowane są szczególnie osobom, które od soczewek kontaktowych oczekują najwyższego komfortu noszenia oraz najwyższej ostrości widzenia.

Pielęgnacja soczewek:

Soczewki SeeMore Toric to soczewki miesięczne dziennego użytku, a więc pod koniec dnia należy je zdjąć, oczyścić oraz zdezynfekować z wykorzystaniem płynem do soczewek. Do pielęgnacji soczewek torycznych AquaView polecamy płyny z rodziny Clean Active dostępne w naszej ofercie.

Szczegóły produktu

Opis

Tryb noszenia
Toryczne
Sztuk w opakowaniu:
6 szt.
Moc:
od 0.00D do -10.00D
Krzywizna
8,6
Średnica
14.2
Materiał
Hioxifilcon A
Stopień uwodnienia
55%
Dostępność:
24h - 48h
Opinie

Napisz swoją opinię

AquaView Toric 6 szt. (wcześniej SeeMore Toric)

AquaView Toric 6 szt. (wcześniej SeeMore Toric)

Soczewki AquaView Toricto astygmatyczne soczewki kontaktowe przeznaczone do miesięcznego stosowania w trybie dziennym.

Napisz swoją opinię
6 innych produktów w tej samej kategorii: