DreMar Paweł Drenda

ul. Spacerowa 1

34-312 Międzybrodzie Żywieckie

NIP: 553-135-47-56

REGON: 072886996

Bank: mBank - 64 1140 2004 0000 3202 7556 6704

Firma działa na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 20/2011 prowadzonej przez Wójta Gminy Czernichów.

Kontakt telefoniczny jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00 pod numerem telefonu: +48-505765454

SOCZEWY.PL – DLACZEGO MY?


Gwarancja jakości

Dokonując zakupu w sklepie internetowym soczewy.pl masz gwarancję oryginalności i jakości zakupionych produktów. Zakupy w naszym sklepie internetowym soczewy.pl są szybkie i zawsze udane. Zaletą sklepu soczewy.pl są niskie ceny i szeroki wybór artykułów. Klienci spośród oferowanych przez nas produktów znanych producentów takich jak Bausch&Lomb, Johnson&Johnson, Cooper Vision, Zeiss i wiele innych mogą z łatwością dobrać soczewkę o parametrach dokładnie dobranych do indywidualnej wady wzroku. Oferta sklepu internetowego soczewy.pl nie ogranicza się tylko do soczewek kontaktowych. Oprócz szkieł kontaktowych różnego rodzaju w ofercie znajdują się także płyny pielęgnacyjne do soczewek, krople do oczu czy różnego rodzaju akcesoria w atrakcyjnych cenach.

Szybka wysyłka

Zakupione produkty dostarczane są wybraną przez klienta przy składaniu zamówienia metodą wysyłki. Zamówienia wysyłane są przez DPD, Paczkomatem lub Pocztą Polską. W zależności od wybranej przez klienta opcji przesyłka może zostać opłacona przelewem lub przy odbiorze. W zależności od dostępności wybranych produktów dostawa może nastąpić już w 24 godziny po nadaniu paczki!

Wyjątkowe rabaty

Dla wszystkich klientów sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi soczewy.pl przewidziane są wyjątkowe rabaty. Wystarczy tylko wpisać kod rabatowy przy realizacji zamówienia i cieszyć się obniżoną ceną zakupów. Aby odebrać kod rabatowy nie trzeba być zapisanym do newslettera, jednak warto skorzystać z tej opcji, aby otrzymywać na adres mailowy ciekawe oferty promocyjne i nie tylko.

Pozytywne opinie

Sklep internetowy soczewy.pl według znanego serwisu Ceneo.pl cieszy się dużą popularnością. Sklep może się pochwalić 100%-ową skutecznością zamówień. Oceny sklepu wahają się między 4,5 a 5. Kliencie sklepu internetowego cenią sobie szybką i bezproblemową realizację zamówień, łatwość w kontakcie z obsługą oraz profesjonalizm.

Bogaty asortyment

Szeroka oferta sklepu internetowego soczewy.pl przyciąga klientów z różnymi wadami wzroku. Można u nas znaleźć szkła korekcyjne często niedostępne w stacjonarnych salonach optycznych. Oferowane przez nas soczewki mają szeroki przedział zakresów mocy, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W szerokiej ofercie sklepu można znaleźć soczewki jednodniowe, soczewki dwutygodniowe, soczewki miesięczne, soczewki sferyczne, soczewki progresywne, soczewki toryczne, soczewki kolorowe, a także soczewki na dzień i na noc oraz płyny pielęgnacyjne i akcesoria do przechowywania soczewek.

Kontakt

W razie pytań zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego. Nasze Biuro Obsługi Klienta dołoży wszelkich starań, aby rozwiać wątpliwości i posłużyć swoją profesjonalną poradą.